V mestu Sittard na Nizozemskem je 1.4.2017 potekalo EP JKA karateja za mladinske in članske kategorije. Prvenstva so se udeležili tudi člani JKA Slovenije. Na tekmovanju so reprezentantje prikazali nekaj dobrih nastopov, vsekakor pa je prostora za izboljšave še dovolj. Najvišje sta se z uvrstitvijo v 3 krog tekmovanja uvrstila Tomaž Prinčič v kategoriji člani kata in Katarina Cesar v kategoriji članice borbe. Katarina je v prvem krogu premagala predstavnico Irske v drugem pa aktualno in večkratno evropsko prvekinjo Berto iz Madžarske. Od ostalih tekmovalcev se je v drugi krog uvrstil Goran Milovanovič, tekmovalci: Nika Frank, Aljaž Šubic, Nika Pirjevec, Jaka Planinšek, Tim Toplišek, Žan Škofljanec, Žan Lozar, Ivan Stojov in Florjan Reiter pa dlje, kot prvega kroga niso napredovali.