21. 10. 2023 so se naši Jan, Matevž in Vito skupaj s preostalimi člani reprezentance JKA Slovenije udeležili mednarodnega tekmovanja v Budimpešti - "Hungarian JKA open" . Matevž je nastopal v najštevilčnejši kategoriji tekmovanja (31 tekmovalcev) in osvojil 3. mesto v borbah . Prav tako kot Matevž, je tudi Vito v kategoriji borbe posamično osvojil 3. mesto in s tem dosegel prvo medaljo na mednarodnih tekmovanjih . Jan pa je skupaj z Aljažem Reiterjem iz Karate kluba Mežica in Luko Kranjcem iz Karate kluba Dren Leskovec osvojil 2. mesto v kategoriji borbe ekipno .

Veselili pa smo se še dveh medalj. Katrin Češčut iz Karate kluba Samurai Sežana je v katah osvojila 3. mesto in Vanessa Plaznik iz Karate kluba Mežica še 3. mesto v borbah.